Aktualności

Stopniowy rozwój przemysłu IPTV

Shenzhen kopalni Technology Co., Ltd | Updated: May 06, 2016

Od rozwoju wymagań biznesowych i technologii rozwoju technologii IPTV ma kilka charakterystycznych cech.

Zintegrowane sterowanie platformy operacji jest lepsza. Na założeniu zawartości można rury mogą być kontrolowane, zintegrowane sterowanie platformy stopniowo mają zdolność separacji klasy; więcej z Twitter interakcji, treść aplikacji udostępnianie wideo i integracji technologii.

Po drugie, jako interakcji człowiek maszyna Portal EPG wsparcia Flash i HTML5 Web technologii renderowania tworzą krok po kroku elastyczny i obsługuje wiele aplikacji o wartości dodanej.

Trzy HD, 3D wideo stopniowo się zwiększa. Za pomocą nowego kodowania i dekodowania technologii, enkodery, sieci dostarczania zawartości (CDN) do dekodera wsparcie 720P, 1080I i Dolby 5.1, 7.1 audio, IPTV wideo, aby uzyskać wysokiej jakości audiowizualnej doświadczenie.

Czterech jest inteligentny CDN, popycha wsparcie dla HD Głoska bezdźwięczna płynący zdolności do wspierania integracji przedsiębiorstw.

Pięć jest specyfikacja interfejsu systemu między platformy bardziej do perfekcji. Sumie zintegrowanych platform nadawczych i platformy, radiofonii i telewizji platform i interfejsów między systemu przesyłowego jaśniej, interfejs EPG, w połączeniu z rozwiązaniem CDN, lepiej. Ponadto chmura technologii do budowy platformy i sieci IPTV i prowadzenia działalności gospodarczej zdolności i doświadczenia użytkownika.


Nasze usługi

Zapytanie

Skontaktuj się z nami

Adres:Pokój 26K-N, nowoczesny budynek okno, hua qiang Północnej Rd., Futian District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

Telefon: +86-755-83271813

Faks: +86-755-83048160

Adres e-mail: info@mine.com.cn

CopyRight© Shenzhen kopalni Technology Co., Ltd